O mnie

Dobry dietetyk to taki, który potrafi zmotywować do utrzymania zdrowego stylu życia. Układam diety i gotuję z pasją – dlatego wiem, że zdrowa dieta wcale nie musi być nudna! Z moją pomocą nauczysz się układać pyszny i pomysłowy jadłospis dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji żywieniowych.
Oprócz szerokiej wiedzy z zakresu dietetyki posiadam również wykształcenie i doświadczenie w branży gastronomicznej, dlatego z łatwością przychodzi mi sporządzanie ciekawych i smacznych jadłospisów, które mogą zawierać różnego rodzaju dania – począwszy od tradycyjnej kuchni angielskiej, przez dietę bezglutenową i wegetariańską, po dania fusion. Zróżnicowanie diety pomoże Ci wytrwać w postanowieniu zdrowego trybu życia – gwarantuję, że dzięki temu zaczniesz bardziej cieszyć się każdym dniem.

Obecnie dużo uwagi poświęcam żywieniu kobiet ciężarnych, podczas laktacji oraz żywieniu niemowląt i małych dzieci.
Doświadczenie
Posiadam wykształcenie, które umożliwiło mi rozpoczęcie przygody z planowaniem indywidualnych diet – ukończyłam dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, a także hotelarstwo i gastronomię w poznańskiej WSHiG, która to specjalność nauczyła mnie, jak indywidualnie podchodzić do potrzeb moich klientów.
Praktykę zawodową oraz doświadczenie zdobyłam, udzielając indywidualnych porad w różnych placówkach żywienia zbiorowego – w szkołach, przedszkolach, szpitalach, poradniach dietetycznych i w restauracjach. Dodatkowo wielokrotnie przeprowadzałam szkolenia dotyczące zdrowego żywienia, a także organizowałam warsztaty kulinarne dla osób w różnym wieku, od dzieci i młodzieży po osoby starsze. Przede wszystkim jednak zdobyłam wiedzę praktyczną w układaniu sprawdzonych przepisów na smaczne i niebanalne potrawy – pracowałam jako kucharka w kilku poznańskich restauracjach, na przykład w eleganckiej Villa Magnolia, czy w pomysłowej Dark Restaurant, gdzie szkoliłam swoje kulinarne umiejętności.

Motywacja do zmiany

Wierzę, że pyszne, sprawdzone potrawy zawarte w rozpisanym przeze mnie planie żywieniowym, zainspirują Cię do skutecznej zmiany nawyków żywieniowych.
Ale nie tylko! Udzielając porad dietetycznych, staram się także zmotywować do zmiany na lepsze całego stylu życia. Udowadniam, że warto – sama prowadzę aktywny tryb życia. Razem z mężem odkryliśmy wspólną pasję – wyprawy rowerowe. Nawet w podróż poślubną pojechaliśmy na rowery. W Polsce przejechaliśmy całe wybrzeże, zaliczyliśmy szlak Orlich Gniazd, pierścień dookoła Poznania, chyba całą puszczę bydgoską, mazury oraz wiele wiele innych. W Anglii są to głównie rejony Yorku. Nie raz wybraliśmy się na wyprawy do New Castle, Scarborough, Whitby, Bridlington, Hull, Sheffield, Skipton, Manchester. Już wybieraliśmy się na 5 dniowa wyprawę do Edynburga ale dowiedziałam się, że jestem w ciąży i postanowiliśmy trochę przystopować. Obecnie czekam aż moja córeczka lekko podrośnie i razem wybierzemy się na mini aktywne wakacje. Przygody oraz czasem ogromny wysiłek opłaca się, gdyż teraz niemalże każdego dnia przywołujemy wspomnienia, które dają nam dużo siły na co najmniej parę miesięcy. A o to moja wspaniała rodzina:-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz